Multia Ubezpieczenia wśród sponsorów dziewiątej edycji Pargiełdy

Zapraszamy na dziewiąta edycję Paragiełdy, która odbędzie się w dniach 9-10 marca 2013 r. Termin nie jest przypadkowy, ponieważ organizatorzy Stowarzyszenie GGC chcą go powiązać z Dniem Kobiet.

Paragiełda 2013

GGC to ogólnopolskie stowarzyszenie zrzeszające miłośników paralotniarstwa a jednocześnie grupa przyjaciół. Od ośmiu lat organizuje projekt pod nazwą PARAGIEŁDA Targi Lotnictwa Lekkiego.

W trakcie ich trwania pasjonaci latania mogą zapoznać się z najnowszą ofertą producentów sprzętu, porównać sprzęt produkowany przez różne firmy a Ci, którzy dopiero marzą o lataniu mają szansę poznać ofertę szkół oraz spotkać się z tymi, którzy później będą ich szkolić.

PARAGIEŁDA ma nie tylko charakter targów, ale jest też imprezą integrującą środowisko i mającą za zadanie przybliżyć latanie tym, którzy się od ziemi odrywali jedynie na pokładach rejsowych samolotów.

Zapraszamy! Kobiety wstęp wolny! Czeka wiele atrakcji i nagród do wygrania.

Oficjalna strona stowarzyszenia GGC.

Strona poświęcona Paragiełdzie.

FAQ

Nie używam auta, co z ubezpieczeniem OC? Czy muszę je kupić?

Tak. Zgodnie z ustawą każdy zarejestrowany pojazd mechaniczny w Polsce musi mieć ubezpieczenie obowiązkowe OC nawet, jeśli pojazd nie porusza się.

Więcej…
Kupiłem używane auto, lecz sprzedawca nie dał mi dokumentu potwierdzającego, że pojazd ma aktualne ubezpieczenie OC. Jak to mogę sprawdzić?

Możesz sprawdzić czy pojazd ma ważne OC na stronie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Uchroni Cię to przed konsekwencjami braku posiadania takiego ubezpieczenia.

Więcej…
Czy muszę wypowiadać polisę z ubezpieczeniami dobrowolnymi takimi jak Autocasco, NNW, Ochroną Prawną, Ubezpieczeniem Szyb?

Nie. Ponieważ są to ubezpieczenia dobrowolne to one nie przedłużają się na następny rok. Więcej…

Sprzedałem samochód z polisą OC. Czy muszę informować Towarzystwo Ubezpieczeniowe o sprzedaży pojazdu?

Posiadacz pojazdu mechanicznego, który sprzedał pojazd, jest zobowiązany do powiadomienia na piśmie zakładu

Więcej…

Najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeniowe w jednym miejscu

Allianz  axa Compensa Generali  ProamaPZU Signal Ergo Hestia Uniqa MACIF życie HDI Warta InterRisk Wienerlink4

W przypadku umowy zawieranej za pośrednictwem Internetu, konsument ma prawo skorzystać z pozasądowego sposobu rozstrzygania sporów i złożyć skargę za pośrednictwem platformy internetowego systemu rozstrzygania sporów (Platforma ODR) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. - adres: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Za działanie Platformy ODR odpowiada Komisja Europejska.