Porównamy dla Ciebie ofertę Najlepszych Towarzystw Ubezpieczeniowych i dzięki temu pozwolimy Ci oszczędzić pieniądze przeznaczone na ubezpieczenie. Ubezpieczenie domu nie musi być drogie!


Masz rodzinę, kupiłeś wymarzony dom. Pomyśl o ubezpieczeniu i czuj się bezpiecznie wiedząc, że w razie nieszczęścia otrzymasz odszkodowanie na naprawę lub odbudowę domu a także odtworzenie zniszczonych lub skradzionych ruchomości domowych.

Jeśli masz mieszkanie zakupione w kredycie to kredytodawca wymaga posiadania ubezpieczenia budynków do co najmniej wartość Twojego kredytu hipotecznego. Jednak nie zawsze oferta banku jest najlepszą opcją dlatego zawsze porównaj inne oferty!

Ubezpieczenie mieszkania i domu zapewni Ci rekompensatę poniesionych strat w wyniku:

  • pożaru
  • uderzenia pioruna
  • deszczu nawalnego
  • silnego wiatru
  • upadku drzew i budowli
  • gradu
  • powodzi
  • eksplozji
  • zalania
  • powodzi
  • przepięcia
  • stłuczenia szyb
  • zapadania ziemi
  • kradzieży z włamaniem
  • rabunku
  • i wielu innych.

Ochroną powinny być również objęte wszystkie ruchomości domowe będące Twoją własnością i znajdujące się w mieszkaniu czyli ruchomości domowe, stałe elementy wykończeniowe oraz ruchomości czasowo znajdujące się w Twoim posiadaniu na podstawie stosownej umowy.

Kupując opcję ubezpieczenia OC w życiu prywatnym nie musisz się obawiać kosztów związanych z remontem mieszkania sąsiada gdybyś go np. zalał wodą z zepsutej pralki. Jeśli Twoje dziecko zbije szybę sąsiadowi również ubezpieczenie może pokryć koszty takiej szkody.

W ubezpieczenie ruchomości domowych możesz chronić cały sprzęt RTV i AGD, który posiadasz w domu i pomieszczeniach przynależnych. Dzięki ubezpieczeniu home assistance - w razie awarii sprzętu RTV i AGD otrzymasz szybką pomoc wezwanego fachowca, który bezpłatnie naprawi zepsuty telewizor czy pralkę. Możesz liczyć na pomoc specjalistów takich jak hydraulik, elektryk, ślusarz, elektryk, dekarz, szklarz, glazurnik, malarz i wielu innych.

Nie trać dorobku całego życia!  Zabezpiecz Rodzinę! Zadbaj o to aby nie zostać bez dachu nad głową!

 

Wypełnij formularz kontaktowy

FAQ

Kara za brak polisy OC w 2013 r. ile wynosi i od czego jest uzależniona?

Za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC grozi kara nakładana przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG). Od 1 stycznia 2013 r. kara ta wynosi dla pojazdów  mechanicznych:

Opłaty karne za brak OC pojazdów mechanicznych w 2013 r.

Więcej…
Chcę zmienić firmę ubezpieczeniową, jak mogę uzyskać zaświadczenie o przebiegu mojego ubezpieczenia?

Takie zaświadczenie możesz uzyskać od każdej firmy ubezpieczeniowej, w której miałeś umowę ubezpieczenia. Towarzystwo ma obowiązek wystawienia takiego zaświadczenia, jeśli zwrócisz się z taką prośbą. Należy podać swoje imię i nazwisko, adres, numer polisy, numer rejestracyjny pojazdu.

Więcej…
Sprzedaję swoje auto. Czy muszę przekazać polisę OC mojego samochodu nabywcy auta?

Posiadacz pojazdu mechanicznego, który sprzedał pojazd, jest zobowiązany do przekazania nabywcy, na którego przeniesiono prawo własności pojazdu, potwierdzenia zawarcia umowy ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych.

Więcej…
Zawarłem umowę OC samochodu z innym Towarzystwem Ubezpieczeniowym, ale nie wypowiedziałem mojej poprzedniej umowy OC. Czy poprzednia umowa sama się rozwiązuje?

Gdy Twoja obecna umowa ubezpieczenia OC się przedłużyła i jej nie wypowiedziałeś a zawarłeś umowę z innym zakładem ubezpieczeń na ten sam okres to możesz ją wypowiedzieć pisemnie w dowolnym momencie. Więcej…

Najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeniowe w jednym miejscu

logo allianz noweCompensa Generali  ProamaPZU Signal Ergo Hestia MTUUniqa HDI Warta InterRisk Wienerlink4Saltus

W przypadku umowy zawieranej za pośrednictwem Internetu, konsument ma prawo skorzystać z pozasądowego sposobu rozstrzygania sporów i złożyć skargę za pośrednictwem platformy internetowego systemu rozstrzygania sporów (Platforma ODR) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. - adres: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Za działanie Platformy ODR odpowiada Komisja Europejska.