ergo hestia

Internetowe ubezpieczenie sportów wysokiego ryzyka przygotowane przez nas we współpracy z Ergo Hestia dedykowane jest osobom uprawiającym sporty lotnicze takie jak: paralotniarstwo, paralotniarstwo z napędem, lotniarstwo, skoki spadochronowe a także inne sporty o podwyższonym ryzyku ubezpieczeniowym takie jak windsurfing, kitesurfing, nurkowanie, narciarstwo jazda na snowboardzie i modelarstwo lotnicze. Ubezpieczenie jest zgodne z Rozporządzeniem Ministra Transportu z dnia 26 marca 2013r., które nakłada na pilotów obowiązek posiadania obowiązkowego ubezpieczenia OC (odpowiedzialności cywilnej).

Nasze ubezpieczenie kompleksowo chroni Cię w Polsce i w czasie wyjazdów zagranicznych. Szczegółowe warunki programu ubezpieczenia Ergo Hestia określa umowa nr WAUG 936/2014. Zapoznaj się ze szczegółami umowy.

Z dniem 31.08.2015 roku program WAUG 936/2014 zostaje zakończony. Wszystkie polisy pozostają w mocy do końca swojego okresu ochrony.

Szczegółowe warunki ubezpieczenia

 

Osoby zainteresowane ubezpieczeniem OC operatora drona UAVO prosimy o wypełnienie i wysłanie zapytania, przygotujemy indywidualną ofertę.

 Wyślij zapytanie

FAQ

Sprzedałem samochód z polisą OC. Czy muszę informować Towarzystwo Ubezpieczeniowe o sprzedaży pojazdu?

Posiadacz pojazdu mechanicznego, który sprzedał pojazd, jest zobowiązany do powiadomienia na piśmie zakładu

Więcej…
Chcę zmienić firmę ubezpieczeniową, jak mogę uzyskać zaświadczenie o przebiegu mojego ubezpieczenia?

Takie zaświadczenie możesz uzyskać od każdej firmy ubezpieczeniowej, w której miałeś umowę ubezpieczenia. Towarzystwo ma obowiązek wystawienia takiego zaświadczenia, jeśli zwrócisz się z taką prośbą. Należy podać swoje imię i nazwisko, adres, numer polisy, numer rejestracyjny pojazdu.

Więcej…
Zawarłem umowę OC samochodu z innym Towarzystwem Ubezpieczeniowym, ale nie wypowiedziałem mojej poprzedniej umowy OC. Czy poprzednia umowa sama się rozwiązuje?

Gdy Twoja obecna umowa ubezpieczenia OC się przedłużyła i jej nie wypowiedziałeś a zawarłeś umowę z innym zakładem ubezpieczeń na ten sam okres to możesz ją wypowiedzieć pisemnie w dowolnym momencie. Więcej…

Kara za brak polisy OC w 2013 r. ile wynosi i od czego jest uzależniona?

Za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC grozi kara nakładana przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG). Od 1 stycznia 2013 r. kara ta wynosi dla pojazdów  mechanicznych:

Opłaty karne za brak OC pojazdów mechanicznych w 2013 r.

Więcej…

Najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeniowe w jednym miejscu

Allianz  axaBenefia Compensa Generali Liberty PZU Signal Ergo Hestia Uniqa MACIF życie HDI Warta InterRisk Gothaer

W przypadku umowy zawieranej za pośrednictwem Internetu, konsument ma prawo skorzystać z pozasądowego sposobu rozstrzygania sporów i złożyć skargę za pośrednictwem platformy internetowego systemu rozstrzygania sporów (Platforma ODR) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. - adres: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Za działanie Platformy ODR odpowiada Komisja Europejska.