ergo hestia

Internetowe ubezpieczenie sportów wysokiego ryzyka przygotowane przez nas we współpracy z Ergo Hestia dedykowane jest osobom uprawiającym sporty lotnicze takie jak: paralotniarstwo, paralotniarstwo z napędem, lotniarstwo, skoki spadochronowe a także inne sporty o podwyższonym ryzyku ubezpieczeniowym takie jak windsurfing, kitesurfing, nurkowanie, narciarstwo jazda na snowboardzie i modelarstwo lotnicze. Ubezpieczenie jest zgodne z Rozporządzeniem Ministra Transportu z dnia 26 marca 2013r., które nakłada na pilotów obowiązek posiadania obowiązkowego ubezpieczenia OC (odpowiedzialności cywilnej).

Nasze ubezpieczenie kompleksowo chroni Cię w Polsce i w czasie wyjazdów zagranicznych. Szczegółowe warunki programu ubezpieczenia Ergo Hestia określa umowa nr WAUG 936/2014. Zapoznaj się ze szczegółami umowy.

Z dniem 31.08.2015 roku program WAUG 936/2014 zostaje zakończony. Wszystkie polisy pozostają w mocy do końca swojego okresu ochrony.

Szczegółowe warunki ubezpieczenia

 

Osoby zainteresowane ubezpieczeniem OC operatora drona UAVO prosimy o wypełnienie i wysłanie zapytania, przygotujemy indywidualną ofertę.

 Wyślij zapytanie

FAQ

Wkrótce wybieram się na urlop samochodem zagranicę. W jakich krajach jest wymagane posiadanie certyfikatu zielonej karty?

Zieloną kartę musisz zabrać ze sobą, jeśli wybierasz się na urlop do następujących krajów: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Iran, Izrael, Maroko, Macedonia, Mołdawia, Serbia, Czarnogóra, Tunezja, Turcja, Ukraina.

Więcej…
Czy muszę wypowiadać polisę z ubezpieczeniami dobrowolnymi takimi jak Autocasco, NNW, Ochroną Prawną, Ubezpieczeniem Szyb?

Nie. Ponieważ są to ubezpieczenia dobrowolne to one nie przedłużają się na następny rok. Więcej…

Zostałem poszkodowany w wypadku samochodowym. Kierowca, który go spowodował nie chciał mi podać numeru polisy i gdzie jest ubezpieczony. Nie wiem czy ma wykupione ubezpieczenie OC. Jak to mogę sprawdzić?

W przypadku, gdy jesteś poszkodowany w kolizji drogowej a sprawca nie chce okazać ubezpieczenia OC możesz sprawdzić jego ubezpieczenie na stronie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Sprawdzenie jest bezpłatne i odbywa się online. 

Więcej…
Kupiłem używane auto, lecz sprzedawca nie dał mi dokumentu potwierdzającego, że pojazd ma aktualne ubezpieczenie OC. Jak to mogę sprawdzić?

Możesz sprawdzić czy pojazd ma ważne OC na stronie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Uchroni Cię to przed konsekwencjami braku posiadania takiego ubezpieczenia.

Więcej…

Najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeniowe w jednym miejscu

Allianz  axa Compensa Generali Liberty PZU Signal Ergo Hestia Uniqa MACIF życie HDI Warta InterRisk Gothaer

W przypadku umowy zawieranej za pośrednictwem Internetu, konsument ma prawo skorzystać z pozasądowego sposobu rozstrzygania sporów i złożyć skargę za pośrednictwem platformy internetowego systemu rozstrzygania sporów (Platforma ODR) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. - adres: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Za działanie Platformy ODR odpowiada Komisja Europejska.